Aktivity na domově mládeže

9. únor - 11. únor 2016

Tento týden jsme měli poněkud kratší, do školy jsme šli až v úterý, protože v pondělí jsme měli ředitelské volno – netekla voda.
Úterý jsme zahájili výrobou dárkových krabiček – papírové krabice od bot jsme polepovali barevnou tapetou. Touto technikou jsme vytvořili zajímavé krabice, které budou samy o sobě krásným dárkem k Valentýnu, ale my do nich ještě uschováme nějaké krásné překvapení pro naše slečny. Alex byl opět běhat, aby dostatečně připravil své tělo na nadcházející Spartan Race. Součástí našeho dne byl také úklid okolí domova mládeže. Někteří trávili své osobní volno v posilovně a jiní zase u sporáku. Uvařili si těstoviny s pestem a parmazánem.

Středa začala utkáním ve fotbálku a šipkách, kdy se všichni dobře při hře v herně bavili. Před večeří jsme si zahráli společenskou hru „Take it easy". Jinak kluci využívali celkem pěkného počasí k pobytu venku – k vycházkám. Hojně byla využívaná nejen posilovna, ale také kuchyňka.

Čtvrtek se nesl ve znamení generálního úklidu pokojů a areálu DM, ale také byl spojen s přípravou absolventského plesu naší školy. Někteří žáci byli pomáhat s výzdobou sálu a přípravou tomboly. Sál vyzdobili velice pěkně, o čemž se přesvědčili všichni, kteří se plesu zúčastnili. Večer byla nejvíce využívána kuchyňka, protože přece jen už byl čtvrtek a zásoby od rodičů docházejí. Ale i posilovna a herna, kde se nejvíce hrál kulečník a fotbálek.