Aktivity na domově mládeže

30. květen - 3. červen 2016

Den o víkendu – 28. květen, byl významným dnem pro našeho žáka – Alexe Hurského, který startoval na dalším závodu Spartan Race – tentokráte v lyžařském středisku Kouty nad Desnou. Závod pro něj začal v 9:45 ve čtvrté vlně startujících, byl dlouhý 17,5 km. Běžel tak dobře, že dokonce předběhl běžce z třetí i z druhé startovní vlny. Na trati absolvoval spoustu překážek – šplh, tahání těžkých břemen do sjezdovek, hod oštěpem na terč a řadu dalších. Za nezdolané překážky musel udělat 60 trestných angličáků (30 za jednu nezdolanou překážku). Závod byl velmi těžký, ale Alex obsadil krásné 90. místo z 2768 závodníků v čase 2:53:02. S umístěním byl velmi spokojen. Další závody bude běhat za nový tým – Barbarian Extreme Teams. Alexovi blahopřejeme a do dalších závodů mu přejeme hodně síly a energie.Tento týden jsme byli na domově mládeže pouze v pondělí 30. května. Volný čas jsme trávili převážně v posilovně a venku hraním našeho oblíbeného fotbalu. K večeru jsme hráli společenské hry a hry na PC.